Yerel seçimlere kısa bir süre kala, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Bartın eski Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı M. Rıza Yalçınkaya, beraberindeki heyetle birlikte Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan'a nezaket ziyaretinde bulundu.Ziyaret kapsamında, CHP'nin Bartın'daki seçim stratejileri ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol da ziyarette hazır bulunarak, partisinin Bartın'daki seçim çalışmaları hakkında Vali Arslan'a bilgi verdi.Vali Arslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aday Yalçınkaya ve beraberindeki heyete seçim sürecinde başarılar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 14:10
CHP'den Seçim Öncesi Ziyaret
CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Yalçınkaya ve İl Başkanı Akyol, Bartın Valisi Nurtaç Arslan'ı ziyaret etti
GÜNCEL
08 Şubat 2024 - 14:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir