İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Küçük Liman çevresindeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledikten sonra, denize giren kişinin montunu çıkardıktan sonra kaybolduğunu tespit etti. Bunun üzerine Sahil Güvenlik Amasra Bot Komutanlığına bağlı ekipler denizde arama çalışmalarını başlattı.Yapılan araştırmalar sonucunda kayıp şahsın, Ankara'dan Amasra'ya gelen 43 yaşındaki Yusuf Ü. olduğu belirlendi. Dalgıç ekipleri tarafından yürütülen arama çalışmalarında Yusuf Ü.’nün cansız bedenine ulaşıldı.Henüz Yusuf Ü.'nün denize intihar girişiminde bulunup bulunmadığına dair kesin bir bilgi verilmezken, olayın detaylarının netleştirilmesi için çalışmalara devam ediliyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 14:30
Cansız Bedenine Ulaşıldı
Bartın'ın Amasra ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda, denize giren ve bir süre sonra gözden kaybolan bir kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
GÜNCEL
19 Şubat 2024 - 14:30