MHP MYK Üyesi Cemal Akın soyal medya hesabı üzerinden cami açılışına katıldığı fotoğrafları paylaştı. Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, İl Genel Meclisi Üyemiz Aynur Yıldırım ile birlikte cami açılışına katıldığını ifade etti.
Cami açılışına; İl Müftüsü Ömer Keskin, Terkehatipler Köyü Yağcı Mahallesi'nde yeni yapılan caminin açılış törenine katıldı. Törene, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Uzan, İl Müftüsü Ömer Keskin, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, vatandaşlar ve cami cemaati katıldı.
MHP MYK Üyesi ve Bartın'ın önceki dönemlerde Belediye Başkanı olan Akın, paylaşımda bulunarak, "İbadete açılan caminin yapımına emeği geçen herkese teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6641b889135c8.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6641b895ac4e8.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6641b8a9945d6.jpg)