9 Mayıs 1967 yılında Erzurum Aşkale'de geçirdiği trafik kazası vefat eden Bartınlı Piyade Er Mehmet Taş'ın oğlu ve Malmüdürlüğü personeli Mehmet Taş, hayatını kaybetti. Merhum Mehmet Taş, bugün düzenlenen cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı.
İlçe Merkez Ulu Camii'nde düzenlenen cenaze törenine, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Aslan, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, il ve ilçe protokolünden birçok isim katıldı. Törene, merhumun yakınları ve vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.Cenaze namazının ardından dualarla defnedilen Mehmet Taş için vatandaşlar, Allah'tan rahmet dileyerek, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileklerini iletti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/412275189_665436925765732_682707730087612882_n.jpg)