Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Belediyesi Kültür Merkezi'nin büyük salonunda düzenlenecek olan konser için tüm Bartınlı hemşehrileri davet etti. Saat 19.30'da başlayacak olan etkinlik, sanatseverler için keyifli bir akşam vaat ediyor.Başkan Fırıncıoğlu, yaptığı açıklamada, "Bartın Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, 10 Şubat Cumartesi günü sahne alacak Türk Halk Müziği Korosu ile birlikte sanatsever vatandaşlarımıza güzel bir gün yaşatmak istiyoruz" şeklinde konuştu.Bartın Belediyesi Kültür Merkezi'nin büyük salonunda düzenlenecek olan konserde, Türk Halk Müziği'nin sevilen eserleri seslendirilecek.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 10 Şubat 2024 - 10:12
Bugün Sahne Alacaklar!
Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Halk Müziği Korosu, bugün akşam saatlerinde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
BELEDİYE
10 Şubat 2024 - 10:12
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir