2 Mart Cumartesi günü Bartın'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Bartın Belediyesi tarafından Cepte Anons uygulaması üzerinden yayınlandı.
İlk olarak Ömer ve Ümmü Özdemir’in oğlu Kenan Özdemir, nam-ı değer ‘King’ vefat etti. Cenazesi bugün saat 14.30’d Gölbucağı Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı 42 nolu evinin önünde Kur’an tilavetinden sonra alınarak Şiremir Çavuş Camisinde, ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındıktan sonra Şiremir Çavuş Mezarlığı’na defnedilecek.
İkinci olarak, Bartın Belediye emeklilerinden merhum Ahmet Remzi Karademir ve Karayollarından emeklim Pakize Karademir’in oğlu, Murat Karademir vefat etti. Merhumun cenazesi bugün Demirciler Mahallesi Aligama Sokak Çömeler Sitesi’ndeki evinden saat 12’de alınarak Aşağı Cami’de öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındıktan sonra Halatçıyaması Mezarlığı’na defnedilecek.
ŞEVVAL ALTINTAŞ