Bartın İl Müftülüğü, gençlerin değerlerle buluşmalarını sağlamak amacıyla "Gençliğe Değer Erkek Kampı" projesini başlatıyor. Kamp kapsamında öğrencilere çeşitli etkinlikler sunulacak.Öğrencilere değerler eğitimi, yarışmalar, kitap okuma etkinlikleri, film gösterimleri, ödül törenleri, geziler ve oyunlar gibi birçok etkinliği içeren kamp, 29 Ocak ile 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.Kampa katılmak isteyen ortaokul çağındaki erkek öğrenciler, 23 Ocak Salı gününe kadar başvuru yapabilirler. Başvurular, "Gençliğe Değer Ara Kampı Başvuru Formu"nu doldurarak yapılabilecek. Başvuru formuna ulaşmak için şu linki kullanabilirsiniz.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Ocak 2024 - 10:15
Güncelleme: 18 Ocak 2024 - 10:51
Bu kamp kaçmaz!
Bartın İl Müftülüğü, ortaokul erkek öğrencilerine yönelik "Gençliğe Değer Erkek Kampı" düzenliyor.
GÜNCEL
18 Ocak 2024 - 10:15
Güncelleme: 18 Ocak 2024 - 10:51
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir