Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca beldesindeki seçmenler, belediye başkanını seçti. Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt oldu. Bozkurt mazbatasını alarak resmi olarak görevine başladı. Seçim çalışmaları kapsamında Mustafa Bozkurt'a destek veren isimlerin başında gelen AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Belediye Başkanı seçilen Mustafa Bozkurt'u tebrik ederek, birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını ve belde halkı için mesai harcayacaklarını söyledi. AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, partisiyle yola devam diyen Kumluca halkına teşekkür ederek, Bozkurt'a görevinde başarılar diledi.
Belediye Başkanı seçildiği için tüm Kumluca beldesine teşekkür ederek, halkın hizmeti için çalışacağını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, mazbatasını almasının ardından konuşma yaptı. Bozkurt, "Mazbatamızı alarak resmî olarak göreve başladık.Rabbim bizleri mahcup etmesin hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah" ifadelerini kullandı.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661118e8788c2.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6611178b3c6e9.jpg)