Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü (BOED-SK) olağan genel kurul ilanını yayınladı. Buna göre spor kulübünün olağan genel kurul toplantısı 31 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da spor kulübü adresinde gerçekleştirilecek. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 6 Ocak’ta saat 14.00’da spor kulübünde yapılacak. ![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/WhatsApp%20Image%202023-12-18%20at%2015_32_47.jpeg)
Genel kurul toplantısı açılış ve yoklama ile başlarken, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam edecek. Ardından Divan Kurulu Seçimi yapılırken Faaliyet Raporu ibra edilerek Denetleme Raporu okunacak. Genel kurul üye durumlarının ve ihraçların değerlendirilmesi ile devam ederken üst çatılara federasyon ve konfederasyonlara katılım ve üyeliklerin görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Seçimi ve dilek ve temenniler ile sona erecek.
ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/WhatsApp%20Image%202023-12-18%20at%2015_32_47.jpeg)
Genel kurul toplantısı açılış ve yoklama ile başlarken, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam edecek. Ardından Divan Kurulu Seçimi yapılırken Faaliyet Raporu ibra edilerek Denetleme Raporu okunacak. Genel kurul üye durumlarının ve ihraçların değerlendirilmesi ile devam ederken üst çatılara federasyon ve konfederasyonlara katılım ve üyeliklerin görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Seçimi ve dilek ve temenniler ile sona erecek.
ŞEVVAL ALTINTAŞ