Bartın İl Emniyet Komisyonu Şube Müdürlüğü, kaçakçılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirdiği operasyonlarda H.İ.K ve K.K isimli şahısları yakaladı. Yapılan iki ayrı çalışma sonucunda bin 880 paket içi tütünle doldurulmuş içime hazır makaron sigara ele geçirildi.Operasyonlar, emniyet güçlerinin titiz ve koordineli çalışmaları sonucunda gerçekleşti. H.İ.K ve K.K isimli şüphelilerin üzerinde yapılan detaylı incelemelerde, bin 880 paketlik kaçak makaron sigara bulundu.Yapılan operasyonla ilgili açıklamada bulunan Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılıkla mücadelede kararlılıkla hareket ettiklerini belirtti. Ele geçirilen kaçak ürünlerle ilgili olarak şüpheliler hakkında gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığı ifade edildi.Emniyet güçleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yürütülen bu operasyonların, toplumun sağlığını ve güvenliğini tehdit eden faaliyetlere karşı kararlı bir duruş sergilediklerinin altını çizdi. Ayrıca, benzer operasyonların devam edeceği ve kaçakçılara geçit vermeyecekleri vurgulandı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
ASAYİŞ
Yayınlanma: 16 Aralık 2023 - 00:02
Binlerce sigara ele geçirildi!
Bartın İl Emniyeti Kaçakçılık Operasyonuyla içime hazır makaro sigara ele geçirdi.
ASAYİŞ
16 Aralık 2023 - 00:02
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir