Bartın'ın Ulus ilçesi Samat Mahallesi'nde 4 kişi arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada Ü.B. isimli şahıs, T.U., S.U. ve S.U. isimli 3 kişiyi bıçakla yaraladı.Yaralılardan S.U.'nun durumunun ağır olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre olayı gören komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri yaralıları ambulanslarla Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.Emniyet ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, Ü.B. ise gözaltına alındı. Polis ekipleri tarafından yapılan incelemede Ü.B. ile T.U., S.U. ve S.U. arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktığı ve bu tartışmanın kavgaya dönüştüğü belirlendi. Kavgada Ü.B.'nin bıçakla saldırdığı ve T.U., S.U. ve S.U.'yu yaraladığı ifade edildi.Yaralılardan S.U.'nun hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Diğer iki yaralının ise durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ü.B.'nin emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.Haber Merkezi
ASAYİŞ
Yayınlanma: 19 Mayıs 2024 - 01:37
BIÇAKLI KAVGA! 3 YARALI..
Ulus'ta meydana gelen kavgada 3 kişi yaralandı.
ASAYİŞ
19 Mayıs 2024 - 01:37
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir