Belediye Başkan Vekili Tuncay Maden, Kırtepe Mahallesi Yukarı Çarşı Caddesi'nde ticaret hayatına başlayan Bab Case adlı iş yerinin açılış törenine katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Başkan Vekili Maden, işletme sahipleri Alper Bıçakçıoğlu ve Busenur Karagöz'e Bereket Duası tablosu hediye etti.Katıldığı açılış töreni ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Vekili Maden, “Ticaret hayatına başlayan Alper Bıçakçıoğlu ve Busenur Karagöz'e ait “Bab Case” adlı iş yerinin açılış törenine katıldım. Yeni açılan iş yerinin hayırlı olmasını diliyor, bereketli kazançlar diliyorum” dedi.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 17 Şubat 2024 - 12:10
Bereketli Kazançlar Diledi
Bab Case adlı iş yeri, Kırtepe Mahallesi Yukarı Çarşı Caddesi'nde ticaret hayatına başladı.
BELEDİYE
17 Şubat 2024 - 12:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir