AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Taş, tüm Türkiye'yi ekranlara kilitleyen dizinin ünlü oyuncusuna olan benzerliği ile dikkat çekiyor.
2023 yılının Ekim ayında AK Parti'ye Bartın Gençlik Kolları başkanı olan ve göreve geldiği günden bu yana kısa süre içerisinde dinamizmi ile Bartın halkının takdirini toplayan başarılı genç siyasetçi, ünlü bir dizinin oyuncusuna olan benzerliği dikkatlerden kaçmıyor.
28 Ekim 2022'de Show TV ekranlarında yayın hayatına giren ve o gün bugündür Türkiye'ye ekranlara kilitleyen "Kızılcık Şerbeti" isimli dizinin "Fatih Ünal" rolündeki oyuncusu Doğukan Güngör ile AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Mahmut taş arasındaki benazerlik birçok Bartınların dikkatinden kaçmadı.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
2023 yılının Ekim ayında AK Parti'ye Bartın Gençlik Kolları başkanı olan ve göreve geldiği günden bu yana kısa süre içerisinde dinamizmi ile Bartın halkının takdirini toplayan başarılı genç siyasetçi, ünlü bir dizinin oyuncusuna olan benzerliği dikkatlerden kaçmıyor.
28 Ekim 2022'de Show TV ekranlarında yayın hayatına giren ve o gün bugündür Türkiye'ye ekranlara kilitleyen "Kızılcık Şerbeti" isimli dizinin "Fatih Ünal" rolündeki oyuncusu Doğukan Güngör ile AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Mahmut taş arasındaki benazerlik birçok Bartınların dikkatinden kaçmadı.
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/659aa5490fcfd.jpg)
Ne alaka , koca bir gözlük takmanız lazım, ne güldüm saçmalamada nirvadasınız
Çok ucuz bir haber olmuş neresini benzettiniz