Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'un liderliğinde, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı hibesiyle Devlet Malzeme Ofisinden temin edilen yerli üretim yol süpürme aracı, belediyenin hizmet kalitesini artırmak amacıyla kullanılmak üzere filoya katıldı. Belediye çalışanlarıyla birlikte gerçekleştirilen deneme süpürme ve temizlik faaliyetleriyle aracın performansı değerlendirildi.Belediye Başkanı Uzun, yeni aracın, vatandaşlara daha hızlı ve etkili hizmet sunma amacını desteklediğini ifade ederek, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı hibesi ile Devlet Malzeme Ofisinden 1 adet yerli üretim yol süpürme aracı alınmıştır. Belediyemiz araç filosuna bir araç daha kazandırdık. Vatandaşlarımıza daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için araç filomuzu her geçen gün artırıyoruz. Yeni aracımızın Ulusumuza ve Belediyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
BELEDİYE
Yayınlanma: 10 Şubat 2024 - 06:02
Belediyeye yerli araç
BELEDİYE
10 Şubat 2024 - 06:02