Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, belde belediyesine yeni bir araç daha kazandırdıklarını belirtti. Başkan Karaman, Adalet Bakanı Yımaz Tunç'a teşekkür etti.Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Kozcağız Belediyesi'ne Vidanjör hibe edildi. Piyasa değeri yaklaşık 6.6 Milyon lira olan vidanjörün beldeye hayırlı olması dileklerinde bulunan Başkan Karaman, Kozcağız'da çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, "Desteklerinden dolayı Adalet Bakanımız Sn.Yılmaz Tunç'a, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn.Mehmet Özhaseki'ye ve Bartın Milletvekilimiz Sn.Yusuf Ziya Aldatmaz'a tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665edb4354ad7.jpg)