Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Gölbucağı Mahallesi Asma Köprü mevkiinde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye ekiplerinin titizlikle yürüttüğü temizlik faaliyetlerine destek veren Önder, mahalle sakinleri ile de bir araya geldi.Gölbucağı Mahallesi Asma Köprü mevkiinde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını yakından görmek amacıyla bölgeye giden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleriyle bir araya geldi.Yapılan temizlik çalışmalarını değerlendiren Önder, çevre düzenlemesi ve temizlik konusundaki başarılı çalışmalardan dolayı ekiplere teşekkür etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
BELEDİYE
Yayınlanma: 30 Aralık 2023 - 14:23
Belediye temizlikte hız kesmiyor
Gölbucağı Mahallesi Asma Köprü mevkiinde temizlik çalışmaları sürüyor.
BELEDİYE
30 Aralık 2023 - 14:23
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir