31 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Bartın Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Rıza Yalçınkaya’ya ziyaretler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Son olarak Saadet Partisi İl Başkanı Mücahit Mekeç, Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Keleş, Selami Ünsal, Sedat Yolcu ve belediye meclis üyeleri Emin Titiz ile Enes Gizli, Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya'ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında Saadet Partisi heyeti, Başkan Yalçınkaya'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.
Anlamlı Hediye: Adil Yönetim VurgusuZiyaretin ardından Saadet Partisi heyeti, Başkan Yalçınkaya'ya anlamlı bir hediye sundu. Topkapı Sarayı'ndaki Adalet Kulesi'nde yazılı olan ve "Adil Yönetim" vurgusu taşıyan hadis-i şerif yazılı bir tablo, Başkan Yalçınkaya'ya takdim edildi. Bu tabloda yer alan hadis-i şerif, Hz. Muhammed'in (s.a.v) adil yönetimin önemini belirttiği şu sözleri içeriyor: "Tek bir saatlik adil yönetim, 70 yıl nafile ibadetten hayırlıdır."Hz. Muhammed (s.a.v) Başkanlık Makam Odasında Yerini AldıBaşkan Yalçınkaya'ya takdim edilen bu anlamlı tablo, başkanlık makam odasına asıldı. Bu durum, adalet ve adil yönetimin Bartın Belediyesi'nin öncelikleri arasında olduğunu vurgulayan önemli bir sembol olarak dikkat çekti. Başkan Yalçınkaya, Saadet Partisi heyetine teşekkür ederek, bu anlamlı hediyenin kendisi için büyük bir değer taşıdığını ifade etti. Saadet Partisi'nin bu ziyareti, siyasi partiler arasındaki diyaloğun ve işbirliğinin önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Ayrıca, adil yönetim vurgusuyla verilen mesaj, yerel yönetimlerin topluma adil ve eşit hizmet sunma sorumluluğunu bir kez daha hatırlattı. Başkan Yalçınkaya, Bartın halkına en iyi hizmeti sunmak için adalet ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak çalışacaklarını belirtti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6655cb12676f6.jpeg)