Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesi, sırası ve sonrasında halkın sağlıklı ve güvenilir gıda tüketimini sağlamak amacıyla önemli adımlar attı. Unlu mamuller, tatlı, şeker ve şekerli mamuller, et ve et ürünleri gibi bayram talebinin yoğun olacağı ürünlerin üretim, satış ve toplu tüketim yerlerinde detaylı denetimler gerçekleştirildi.
Denetimler kapsamında işletmelerin hijyen koşulları, ürünlerin muhafaza şartları, etiket bilgileri, son tüketim tarihleri (STT) ve tavsiye edilen tüketim tarihleri (TETT) titizlikle incelendi. Özellikle bayram öncesinde talebin yüksek olması beklenen unlu mamuller, tatlı, şeker ve şekerli mamuller üretim yerleri öncelikli olarak denetlendi.
Gıda denetim ekipleri, bayram öncesinde, sırasında ve sonrasında da aktif bir şekilde denetimlerine devam edecek. Tüketicilerin halk sağlığı ve gıda güvenliğini ilgilendiren her türlü ihbarı veya şikayeti için İl ve İlçe Müdürlükleri ile Alo 174 Gıda Hattı'nın kullanılabileceği hatırlatıldı.Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri, bu denetimlerin amacının, bayram süresince tüketicilerin sağlıklı ve güvenilir gıda tüketimini sağlamak olduğunu vurgulayarak, halkın bu konuda duyarlı olması gerektiğini belirtti.Haber Merkezi
![Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir](https://scontent.fesb3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435474076_821120740060462_881517758990204079_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=royTXo3mtngAb78IGlM&_nc_ht=scontent.fesb3-1.fna&oh=00_AfBqwwG5LgxMadtNYwyUqZxnJVbck27j1KNz0hXc_RsyEw&oe=66195A26)
![Bir 2 kişi görseli olabilir](https://scontent.fesb4-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435278668_821120650060471_4836607644706492386_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1-nZcP0OLS8Ab7qENRj&_nc_ht=scontent.fesb4-4.fna&oh=00_AfAlmJZE26Mm60bZ8OFxy-jJ0f5SbARgXu1oCiBzGDcn5Q&oe=66196251)