Bartın'da Arife günü programı yapıldı. Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ve il protokolü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi ile MİKADER Çocuk Evleri Sitesinde kalan çocukları ziyaret ederek, onların bayramını kutladılar.
Çocuklarımızla yakından ilgilenen ve bayramlarını kutlayan Vali Arslan ve beraberindeki isimler, çocuklarla sohbet ederek onları dinlediler. Vali Arslan, bayram coşkusunun paylaştıkça çoğaldığı ifade etti. İl protokolü, bu anlamlı günün anısına çocuklarla birlikte pasta kesti.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6615c6d31ca39.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6615c6e91a3f1.jpg)