Din görevlileri toplantısına katılmak üzere Bartın'a gelen Diyanet İşleri Başkanlığı, Başkanlık Müşaviri Doç. Dr. Fatih Kurt İl Müftülüğünü ziyaret etti.Ziyarette, yapılan faaliyetler ve planlanan çalışmalar hakkında İl Müftüsü Keskin'den bilgi alan Müşavir Kurt, gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı Müftü Keskin'e teşekkür etti.
Ziyarette İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner, Abdullah Uzel, Amasra İlçe Müftüsü Oğuz Yılmaz ve Ulus İlçe Müftüsü Mahmut Yegin de hazır bulundu.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/412231235_750781760417094_2402405821906626735_n.jpg)