2016 2018 yılları arasında Bartınspor başkanlığı yapan Mehmet Bulut, 14 Haziran 2024 tarihinde yapılacak olan kongrede adaylığa yeşil ışık yaktı.
2016 2018 yılları arasında Bartınspor Başkanlığı yapan ve son sezonunda rüya takım kuran Mehmet Bulut sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kendisi ve ekibinin gerekli destek verildikten sonra başkanlığa aday olabileceğini açıkladı.
Başkanlık yaptığı son dönemde rüya gibi bir takım kuran Mehmet Bulut sosyal medya da yaptığı paylaşımda, “Çok değerli Bartınlı hemşerilerim, cefakar Bartınspor taraftarımız. Sayın Bakanımız Av. Yılmaz Tunç Bey, Sayın Milletvekillerimiz Yusuf Ziya Aldatmaz ve Av. Aysu Bankoğlu ,Sayın Valimiz Dr Nurtaç Arslan ve Sayın Belediye Başkanım M. Rıza Yalçınkaya, Ticaret Odası Başkanımız Halil Balık ve iş adamlarımız tek vücut olma halinde aday olur şampiyonluk için gerekli mücadeleyi ekibimle beraber sürdürmeyi bu heyecanı yaşatmaya hazırım. Yoğun ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimi sunarım” dedi.
EREN SARIKAYA