Bayramın hemen ardından mesaiye başlayan CHP'li Belediye Başkanları, vatandaşları ziyaret etti. Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, bir araya gelerek, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Amasra esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Recai Çakır, çözüm yolları için çalışacaklarını belirtti. Yeni dönemde Belediye Başkanlığı koltuğuna yeniden oturan Recai Çakır'a Amasralıların ilgisi yoğundu. Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile birlikte çalışacaklarını belirterek kendisine olan desteğini dile getirdi. Vatandaşlar ile sohbet eden Belediye Başkanları, halkın geçmiş bayramını kutladı.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661d1b15b5a77.jpg)
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661d1ab20d87d.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661d1b15b5a77.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/661d1ac7e0065.jpg)