AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz Belediye Başkanları ile bir araya geldi.AK Partili Belediye Başkanları ile buluşan Milletvekili Aldatmaz, Bartın ile ilgili istişarelerde bulundu.Toplantıya; Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kocağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt katılım sağladı.Toplantıda ilçe ve beldelerde yapılması planlanan projeler konuşularak, yeni dönemin Bartın için hayırlı olması temennisinde bulunuldu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 10:49
Güncelleme: 21 Mayıs 2024 - 11:17
Başkanlar, Milletvekili İle Toplantı Yaptı
AK Partili isimler toplantıda bir araya geldi.
GÜNCEL
21 Mayıs 2024 - 10:49
Güncelleme: 21 Mayıs 2024 - 11:17