Esnaf ve Sanatkarlar Birlikleri Başkanları, Sivasspor-Fenerbahçe maçını izlemek için bir araya geldi.
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Sivas'ın 4 Eylül Stadyumu'nda düzenlenen Sivasspor-Fenerbahçe futbol maçında bir araya geldi.
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz maç öncesi yaptığı açıklamada, "Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alim Yeşil ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı değerli dostum Hakan Demirgil ile birlikte Sivas 4 Eylül Stadyumunda Sivasspor Fenerbahçe maçındayız" dedi.Bir araya gelen başkanlar birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.Haber Merkezi
![Bir 9 kişi, futbol oynayan insanlar, amerikan futbolu oynayan insanlar ve şunu diyen bir yazı 'ISTANHUL 0에.4 BAMEMADO EZGI MEDIC MENICANALL ANAI SEZGI SEZGI SEZGI SEZGI' görseli olabilir](https://scontent.fesb4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436120556_10161277613412368_8943642532960827917_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=DfSIvrjWBScAb5wjGIt&_nc_ht=scontent.fesb4-2.fna&oh=00_AfBstRx9pxsH1S7KOq9tV9G0WukKS8SXEPuK1RT2Ck0hPg&oe=662D25EC)
![Bir 8 kişi, futbol oynayan insanlar ve yazı görseli olabilir](https://scontent.fesb4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437392658_10161277612987368_4304009839255881231_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Ogby2BGcLcUAb5Q26oP&_nc_ht=scontent.fesb4-2.fna&oh=00_AfBSPWbR4zL9FnvRbsHMmJWbWIzVWR531JKpoD2Ap_ZwWw&oe=662D31DA)