Bartın'a bağlı Kurucaşile ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Berat Kandili Mesajı yayımladı.Başkan Sayın mesajında, ”Tüm İslam alemi olarak mübarek Berat Kandilini tekrar idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Kandiller; ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır.Ramazan-ı Şerif´i müjdeleyen bu anlamlı gece, birliğimizi, beraberliğimizi ve gönül bağlarımızı güçlendirme imkânı vermektedir. On bir Ayın Sultanı mübarek Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandili, birlik ve beraberliğe ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve esenlik getirmesini temenni eder hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 24 Şubat 2024 - 12:48
Başkan Sayın'dan Kandil Mesajı
Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Berat Kandili dolayısıyla kandil mesajı yayımladı.
GÜNCEL
24 Şubat 2024 - 12:48