31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından Bartın'ın Amasra ilçesinde yeniden başkanlık koltuğuna oturarak görevine devam eden Recai Çakır, önce Amasra halkına sonrasında ise kendisine destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti.
İlk Belediye Başkanlığı görevinin ardından, Amasra'da 2'nci dönem yeniden Başkan seçilen Çakır'a, ziyaretler sürüyor.Belediye Başkanı Recai Çakır, kendisini ziyaret ederek, hediye gönderenlere teşekkür etti.
Başkan Çakır, vatandaşın cebindeki parayı hediye alarak, harcamasını istemediğini söyleyerek, bunun yerine ihtiyaç sahibi öğrencilere ve sokak hayvanlarına destek verebileceklerini söyledi.Çakır, kendisini makamında ziyaret eden tüm dostlarına, destekleri ve güzel dilekleri için memnuniyetini dile getirdi.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664302321fdee.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664302263f88d.jpg)