Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde Belediye Başkanı seçilen Uğur Güneş, nikah kıydı.Kurucaşile'de Recep ve Nesliahan çiftinin nikahlarını kıyan Başkan Güneş, çifte mutluluklar diledi.Güneş, "Nikah akitlerini gerçekleştirdiğimiz Recep Toprak ve Neslihan Tütgün çiftimize mutluluklar diliyorum. Huzur ve sağlık dolu bir ömür paylaşmalarını temenni ederim" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 16:42
Başkan Güneş Nikahlarını Kıydı
Kurucaşile Belediye Başkanı Uğur Güneş, nikah kıydı.
GÜNCEL
05 Haziran 2024 - 16:42