Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde Belediye Başkanlık görevine seçilen Uğur Güneş, ziyaretçilerini makamında ağırladı.Kurucaşile Başkanı Uğur Güneş, bir önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Hamide Aksu Karaçay'ı makamında ağırlayarak, nazik ziyareti için kendisine teşekkür etti.Hamide Aksu Karaçay', Belediye Başkanı Uğur Güneş'e yeni görevinde başarılar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 11:46
Başkan Güneş'e Ziyaret
Önceki dönem Meclis Üyesi, Kurucaşile Belediye Başkanı Uğur Güneş'i ziyaret etti.
GÜNCEL
25 Mayıs 2024 - 11:46