Bu anlamlı ziyaretlerde Başkan Yıldırım'a Bartınspor'un teknik heyeti de eşlik etti. Bartınspor hocası Şerif Sevinçhan, Yardımcı hoca Muhammed Rıza Kurt ve Kaleci hocası Yiğit Anıl Güni ile birlikte okulları gezen Yıldırım, yetenekli öğrencilerin keşfedilmesi ve futbol sahalarına kazandırılması için projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Yıldırım, spora olan inancını ve bu alana olan yatırım kararlılığını bir kez daha dile getirdi. Yaptığı açıklamada, sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu ve topluma kazandırdığını vurgulayan Yıldırım, bu doğrultuda Bartınspor olarak spor ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceklerini belirtti.
Gençlerin spora yönlendirilmesinin önemini vurgulayan Yıldırım, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Spor, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutan ve topluma kazandıran önemli bir araç. Bu bilinçle Bartınspor olarak spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu okullarımızdaki cevherleri keşfedip, onları Bartınspor'un ve Türk futbolunun yıldızları haline getirmek istiyoruz."
Yıldırım'ın bu girişimleri, Bartınspor'un altyapısına ve geleceğine önemli katkılar sağlayacağı umuluyor. Ziyaretler sırasında büyük ilgi gören ve heyecan duyan öğrenciler, Bartınspor'un formasını giyme hayallerini dile getirirken, şehrin futbola olan sevgisi ve heyecanı da gözlerden kaçmadı.
Bartınsporlu yöneticilerin bu tür girişimleri, kentin sporunun gelişmesi ve ilerlemesi açısından büyük önem taşıyor. Altyapıya yapılan yatırımlar ve genç yeteneklerin keşfedilmesi, Bartınspor'un gelecekte daha nice başarılara imza atacağının göstergesi.
Haber Merkezi