Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, davet edildiği nikâh merasimlerine icabet ederek vatandaşların özel günlerinde yanında oldu. Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Yeşim-Armağan Teoman çiftinin kızı Gözde ile Emine-Ali Rıza Demirok çiftinin oğlu Selman’ın, Birdegül-Ali Koçak ve Hayriye-Mehmet Celal Aldıraklı ailelerinin kıymetli evlatları Ayşe ile Nurullah’ın nikâh akitlerini gerçekleştirdi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Hayata dair ne varsa halkımızla birlikte yaşamaya ve paylaşma devam ediyoruz. Yeni yuva kuran çiftlerimizi tebrik ediyor, iki cihan saadeti diliyorum” dedi.