31 Mart Yerel Seçimleri yaklaştı. Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vatandaşlardan destek beklediğini söyledi.Seçim kampanyaları kapsamında mahalle mahalle gezerek, vatandaşlara yaptıkları ve yapacakları projeleri anlatan Cumhur İttifakı adayı ve günümüz Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, vatandaşlara misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür etti.
Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, istişare ve ortak akıl kültürü kapsamında Karaköy Mahallesi Fırıncı Kemal Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, tekrar başkanlığa getirilmesi sonrasında hayata geçirmeyi planladıkları projeleri anlattı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e56be413d95.jpg)