31 Mart'taki Mahalli İdareler Seçimleri’nde alarak yeniden Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. Başkan Emiroğlu, bayramlarda birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiğinin hatırlatarak, önce Hasankadılılar ardından tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.Şeref Emiroğlu'nun Bayram Mesajı “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramı’na, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir. Bu düşüncelerle; hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Nisan 2024 - 08:36
Başkan Emiroğlu, kardeşlik mesajı verdi
Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu, bayramın barış ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini söyleyerek, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
GÜNCEL
10 Nisan 2024 - 08:36