Ziyaret sırasında Başkan Fırıncıoğlu, madencilerle yakından ilgilenerek sektördeki güncel konuları konuştu. GMİS ve Amele Birliği temsilcileriyle yapılan toplantı, işçi hakları ve sektöre dair önemli konuların ele alındığı verimli bir buluşmaya dönüştü.
Başkan Fırıncıoğlu'nun Amasra TTK ziyareti, işçilerle kurulan sağlam iletişimi ve sendika liderleriyle gerçekleştirilen görüşmelerle, yerel yönetim ile emek gücü arasındaki dayanışmanın önemini bir kez daha ortaya koydu.
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Amasra'da bulunan TTK Taşkömürü İşletme Müessesesi'ni ziyaret ederek, Müdür Sayın Ümit Yılmaz Değirmenci ve kurum çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Fırıncıoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler alarak, misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.
Ziyaret sırasında Başkan Fırıncıoğlu, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müessesesi'nin faaliyetleri hakkında Müdür Değirmenci'den bilgi aldı. Kurumun başarılarına ve yürütülen projelere dair yapılan değerlendirmelerin ardından Başkan Fırıncıoğlu, çalışanlara teşekkür ederek, birlikte daha güçlü bir geleceğe doğru adımlar atma kararı aldıklarını belirtti.
Bu anlamlı ziyaret, yerel yönetim ile kamu kurumları arasındaki işbirliğinin önemini vurgularken, Başkan Fırıncıoğlu'nun kurum çalışanlarına gösterdiği ilgi ve alaka takdirle karşılandı.
Haber Merkezi