Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, kendisine açılan dava süresince yanında olan Cumhuriyet Halk Partili isimlere teşekkür etti.CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Bakan, Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu Belediye Başkanı Çakır'ı ziyaret ederek, kendisinin yanında olduklarını belirtti.Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, "CHP Genel Başkan Yardımcımız Sn. Murat Bakan, Vekilimiz Av. Aysu Bankoğlu ve Partimizin avukatları 'mazot iftirası davası' konusunda bizlere destek olmak için Belediyemizi ziyaret ettiler. Kendilerine bu anlamlı destekleri çok teşekkür ederim" dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 12:36
Başkan Çakır'dan Teşekkür
Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, kendisinin yanında olan CHP'li isimlere teşekkür etti.
GÜNCEL
11 Mayıs 2024 - 12:36