Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Hüseyin Alp Akın yeni yıl mesajı yayımladı. Yeni yılın hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Akın, “Bartın GİAD Başkanı Hüseyin Alp AKIN yayımladığı mesajında; ‘Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2023 yılını geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Öncelikle, 2024 yılının Bartın’ımıza, Ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum” dedi.
Geleceğe olan inancımızı yitirmedik
Yeni yılın, önceki yıllardan daha bereketli, daha huzurlu ve mutluluk içinde geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması en büyük temennimizdir. Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda en güçlü bağdır. Geleceğe olan umudumuzu ve inancımızı yitirmemeli, daha iyiye ulaşmak için daha çok çaba göstermeliyiz.
Herkesin katkısı lazım
“İlimizin turizmde, sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz seviyelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir şehir olması, bu şehirde yaşayan herkesin ortak katkısıyla mümkün olacaktır. Bizlere düşen; bu amaç doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize kenetlenerek azimle çalışmaktır. Bu vesile ile, 2024 yılının ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm halkımızın yeni yılını kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.