Bartın Valisi Nurtaç Arslan ve Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaş, Afyon'da düzenlenen özel bir nişan törenine katılarak, sevgi dolu bir anın şahitleri oldular. Bartın Valisi Arslan'ın yakın çalışma ekibinden Polis Memuru Adnan Verim ve Afyonkarahisarlı Özge Özarı çiftinin nişan merasimine katılan Valiler, bu mutlu günlerinde yanlarında yer aldılar.
Vali Nurtaç Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Afyonkarahisar Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı ile birlikte yakın çalışma ekibimden Polis Memuru Adnan Verim ve Afyonkarahisarlı Özge Özarı çiftinin nişan merasimine katıldık. Genç çiftimize bir ömür mutluluklar diliyor, Sayın Valimize misafirperverliği için teşekkür ediyorum" dedi.
Afyonkarahisar Valisi Yiğitbaşı da duygularını şu şekilde ifade etti: "Bartın Valimiz Dr. Nurtaç Arslan'ın yakın çalışma ekibinden Adnan ve İscehisarlı Özge çiftimizin nişan merasimlerine Sayın Valimizle birlikte katıldık. Bu anlamlı güne Türkiye'nin iki kadın Valisi olarak şahitlik etmenin mutluluğunu yaşadık. Nişan vesilesiyle şehrimizi ziyaret eden Sayın Valimize teşekkür ediyor, genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum."
Bu özel gün, Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen iki kadın Vali'nin, sadece yönetimsel görevlerinin ötesinde toplumsal dayanışma ve mutluluğa verdiği değeri gösterdi.
MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI