Bartın Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, "KBÜFest: 81 İl Karabük Üniversitesi’nde Buluşuyor" etkinliğinde stant açarak Karabük Üniversitesi öğrencilerine Bartın'ın tanıtımını gerçekleştirdi. Etkinlikte açılan stantta, Bartın’ın kültürel ve turistik değerleri öğrencilere tanıtıldı.Standı ziyaret eden öğrencilere Bartın’ın tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve kültürel mirası hakkında detaylı bilgiler verildi. Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen KBÜFest etkinliği, Türkiye'nin 81 ilinden gelen katılımcıları bir araya getirerek kültürel paylaşımı ve illerin tanıtımını amaçlıyor. Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de bu fırsatı değerlendirerek, Bartın'ın turistik ve kültürel zenginliklerini geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledi.Haber Merkezi
TURİZM
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 15:55
BARTIN KARABÜK'TE TANITILIYOR
Karabük Üniversitesi öğrencilerine Bartın'ın tanıtımını gerçekleştirdi.
TURİZM
21 Mayıs 2024 - 15:55