Programa, Bartın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız ve Keramettin Şenkal, Yönetim Kurulu Üyeleri; Necati Sandıkçı, Sertaç Şimşek ve Yücel Oğullar, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, SGK İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, Vergi Dairesi Müdürü Bayram Usoğlu, İŞKUR İl Müdürü Ali Solak, KOSGEB İl Müdürü Gökhan Akdağoğlu, Bartın TSO Meclis Üyeleri, Bartın TSO Genel Sekreteri Ahmet İncekara, Bartın TSO Genç Girişimciler Kurulu ve Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Hüseyin Alp Akın, Bartın TSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile Bartın Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri katılım sağladı.Programın açılış konuşmasını yapan Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, kurumlar arası iş birliğinin önemine vurgu yaparak, "İlimizin kalkınması için kurumlar arası iletişimin güçlü olması gerektiğini düşünüyorum. Yapılan ve yapacağımız tüm projelerde kurumlarımızın destek imkânlarından istifade etmeliyiz." dedi. Ayrıca, Bartın TSO Genç Girişimciler Kurulu'nun ilin potansiyelini ortaya çıkaracak önemli bir rol oynayacağını belirtti.Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Hüseyin Alp Akın ise genç girişimcilerin kent ekonomisine katkı sağlama potansiyeline vurgu yaparak, "Enerjimiz ve yenilikçi bakış açılarımızla kentimizin ekonomik dinamiklerine değer katmayı hedefliyoruz." şeklinde konuştu.İl müdürleri, SGK İl Müdürü, Vergi Dairesi Müdürü ve İŞKUR İl Müdürü gibi devlet kurumlarının temsilcileri de kendi alanlarındaki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek iş dünyasına fırsatlar sunma imkânı buldular.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
EKONOMİ
Yayınlanma: 03 Mart 2024 - 00:03
Bartın İş Dünyası, Kurumlar Arası İşbirliğinde Buluştu
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nın öncülüğünde düzenlenen kahvaltı programı, iş dünyası temsilcilerini, yerel yönetimleri ve devlet kurumlarını bir araya getirdi. Riverside Hotel'de gerçekleşen etkinlik, Bartın TSO Genç Girişimciler Kurulu ve Bartın Genç İş İnsanları Derneği iş birliğiyle organize edildi.
EKONOMİ
03 Mart 2024 - 00:03