Zafer Partisi'nin Bartın Belediye Başkan adayı Yusuf Aksoy, Ankara'da Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında talimatlar aldı. Aksoy, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Zafer Partisi Bartın İl Başkanlığı olarak seçimlere tüm inancımızla hazırız. Bartın'ın ihtiyacı olan yenilikler, sadece seçim geçirmek değil, aynı zamanda şehrimizin sorunlarını kökten çözmek için gerekli projeler ve her vatandaşa eşit hizmet verebilmek inancı ve hizmet aşkıyla bu yola çıktık. Bartın'ın gençliğe ve gençleşmeye ihtiyacı olduğunu görüyoruz ve genç kardeşlerimizle bu Yusuf Aksoy, Bartın'ın geleceğini şekillendirmek ve kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla projeler geliştirdiklerini belirtirken, Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın yönlendirmeleri doğrultusunda seçim çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. yakalamak istiyoruz" dedi.Yusuf Aksoy, Bartın'ın geleceğini şekillendirmek ve kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla projeler geliştirdiklerini belirtirken, Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın yönlendirmeleri doğrultusunda seçim çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
SİYASET
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 10:05
"Bartın'ın gençleşmeye ihtiyacı var"
SİYASET
08 Şubat 2024 - 10:05