Bartın il genelinde yapılan GBT sorguları devam etti. Bartın İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ve bekçiler tarafından merkez ve mahallelerde kimlik sorgusu yapılıyor.Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin açıklama yapılarak, "Yaz mevsiminin gelmesi ve asayişe müessir olayların önüne geçilmesi amacıyla idaremiz dâhilinde bulunan; Yalı mevkii, kanlı ırmak bölgesi, ırmak kenarları, yürüyüş yolları, Orduyeri Mahallesi, Dostkent civarları, Karaköy Mahallesinde bulunan parklar, Hürriyet Mahallesi'nde bulunan Köypark ve civarları asayiş yönünden kontrol edilmiş, bu bölgelerde bulunan şüpheli şahıslara yönelik GBT uygulaması yapılmıştır" ifadeleri kullanıldı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/6662bcaa6df26.jpg)