Bartın'ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ve AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık ile BARFED Başkanı Mehmet Yılmaz, bir araya gelerek Büyükçekmece Bartın Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.Ziyaret sırasında heyet, Dernek Başkanı Tuncay Üstünyer'e gösterdiği misafirperverlikten ötürü teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Şubat 2024 - 20:23
Bartın'dan İstanbul'a
Bartın heyeti, Büyükçekmece Bartın Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.
GÜNCEL
17 Şubat 2024 - 20:23