Bartınlılar buz gibi bir sabaha günaydın dedi. Gece yağan kırağı ve yollarda oluşan buzlanmalar vatandaşlara zor anlar yaşattı.Çatmaca mevkiinde Kemer Köprü bitiminde bulunan ve geçtiğimiz aylarda bartın Belediyesi tarafından temizlenen alanda biriken su kütlesi donarak buzlandı. Buzlanan alanın öğle saatlerinde bile çözülmediği görüldü.
Bartın'da eksilere düşen hava sıcaklığının etkisiyle, servis bekleme durakları, araç camları ve yollarda oluşan su birikintileri dondu. Buzlanan araçlarını çalıştırmak isteyen sürücüler için mesai erken başladı.Bartın'da okula gitmek için belediye otobüsü kullanan bir öğrencinin camdaki kar kristallerini çektiği fotoğraf dikkat çekti.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/65b10894934b6.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/01/65b108a692373.jpg)