BARFED Genel Başkanı Sabri Avcı ricasıyla Bartın'a türkü yazıldı. Söz-Müziği Yılmaz Cesur'a ait olan türkü sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılıyor.Türküyü seslendirdiği bir bölümü takkipçileri ile paylaşan Cesur, "Bu türkümüzün alkışı bol olsun inşallah. Durmak yok daha çok çalışmalıyız" mesajını düştü.Türkünün paylaşılan bölümünde,; "Ah ah ah güzel Bartın, efrafı cennet Bartın, ben sana gönül verdim, sevdamı anla Bartın" şeklinde ifadeler yer alıyor.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6651e5dadb908.jpg)