Bartın İl Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motorize ekiplerinin yapmış oldukları ŞOK UYGULAMA sonucunda; 1 adet Tabanca ve 14 adet fişek ele geçirildi.
Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda "6136 Ateşli Silahlar Kanuna Muhalefet" suçu kapsamında tahkikata başlanıldığı öğrenildi.
Emniyet yetkilileri, halkın güvenliği ve huzuru için çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini vurgulayarak, vatandaşların da herhangi bir şüpheli durumda güvenlik güçlerine başvurmalarını önemle hatırlattı.
Haber Merkezi