Bölgesel Amatör Lig’de 2023-2024 sezonu 11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde oynanacak son hafta maçları ile sona erdi. BAL 12.Grup’ta mücadele eden Bartınspor 26.hafta sahasında karşılaşacağı Niksar Belediyespor maça çıkmadı ve Bartınspor hükmen 3-0 galip geldi.
2023-2024 sezonun Bölgesel Amatör Lig’de denetçilik görevini yürüten Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, ASKF Yönetiminde genel sekreterlik görevini yürüten BAL’da da denetçilik görevinde bulunan Bartın Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın, bu sezon saha komiseri görevini yürüten Erdem Ersoy ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tesis amiri Aygün Sancar ligin son maçında Ömertepesi sentetik sahada Bartınspor ile maça çıkmayan Niksar Belediyespor maçta son kez görev yaptılar.