Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Orta Mahalle Kemal Samancıoğlu Sokak'ta gerçekleştirilen yeni bir çevre düzenleme projesi ile vatandaşların taleplerini karşılamaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bölgede atıl durumda olan bir alanı çocukların ve vatandaşların kaliteli zaman geçirebileceği bir park ve spor alanına dönüştürdü.Başkan Fırıncıoğlu, yaptığı açıklamada, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda şehrin birçok noktasında çevre düzenleme çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Orta Mahalle Kemal Samancıoğlu Sokak'ta gerçekleştirilen park yapım çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Başkan Fırıncıoğlu, bu projenin çocukların, ebeveynlerin ve genel olarak vatandaşların keyifli vakit geçirebileceği bir alan oluşturmayı amaçladığını vurguladı.Açıklamasında, şehir merkezinde ortak yaşam alanlarını ve çocuk oyun alanlarını artırmak için planlamalarını yaptıklarını belirten Başkan Fırıncıoğlu, çocuk parkları ve spor alanlarının çoğaltılmasının önemine değindi. Başkan, "Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için bu tür projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
BELEDİYE
Yayınlanma: 03 Ocak 2024 - 17:17
Atıl alan parka dönüştü!
Orta Mahalle Kemal Samancıoğlu Sokak, yeni park ve spor alanına kavuştu
BELEDİYE
03 Ocak 2024 - 17:17
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir