U13 Futbol Ligi müsabakalarını takip eden Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, dün 6.cı hafta yeni Bartınspor ile Kozcağız Belediyespor arasında oynanan karşılaşmayı yeni yapılan tribünde Kozcağız Kulüp Başkanı Ali Bilsin, ASKF Yönetiminde Genel Sekreterlik görevini yürüten Bartın Futbol İltemsilcisi Esat Günaydın ve ASKF yönetiminde başkan yardımcısı görevinde bulunan Kemergençlikspor kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer ile birlikte izledi.
Bu sezon Ocak ayında yıkılan kapalı tribünün yıkılarak yeniden yapıldı. Ömertepesi sentetik sahada tribün inşaatının yıkılarak yeniden yapılarak seyirci kapasitesi de artırıldı. Yeni yapılan tribünde maçı izleyen Bartın ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, yetkililere teşekkür etti. Altınçubuk; “ 5 ay önce yıkılan tribünler yapılarak yeni sezona hazırlanmış. 2 yeni tribünün tamamlanarak seyirci kapasitesi de artırılmış. Ömertepesi futbol sahası yeni yapılan tribünleri ile süper bir görünüme sahip olmuş. Ben yetkililere birlik ve beraberlik içinde el ele vererek Ömertepesi sentetik sahamızı güzel bir görünüm hale getirdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.