Bartın'ın Kozcağız beldesinde çalışmalar devam ediyor.Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, beldedeki sokak, yürüyüş yolu ve park gibi bölgelerde gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti.Kozcağız Belediyesi Fen İşleri'ne bağlı ekipler, Yayla Mahallesi Rüzgarlı Sokak'ta bulunan Park'ta çalışmalar yaptı.
Başkan Karaman, parkın zemininin kauçuk kaplandığını söyleyerek, "Oyun alanı çocuklar için artık daha güvenli bir hale getirildi" dedi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6659739eeba3e.jpg)