AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, düğüne katıldı.TÜGVA Amasra önceki dönem İlçe Temsilcisi, Türkiye Gençlik Vakfı Bartın İl Temsilciliği Teşkilat Başkanı Mustafa Özgür dünyaevine girdi.
AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan düğüüne katıldığı çifte mutluluklar diledi.Arslan, "Kardeşimizin nikah Merasimine İl Genel Başkanımız Turhan Kalaycı ve Teşkilat Mensuplarımızla birlikte katılım sağladık. Çiftlerimize ömür boyu Mutluluklar ve iki cihan huzuru diliyorum" dedi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6641be2e32fc5.jpg)