"Kahvehane Sohbetleri" Programı düzenlenmeye devam ediyor.Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan “Kahvehane Sohbetleri Projesi” kapsamında Bartın Arıt Köyünde kahvehane sohbet programı gerçekleştirildi.İl Vaizi Ömer Aydın ve bölgede görev yapan din görevlilerinin katılımıyla gerçekleşen programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, konu ile ilgili bir ayet-hadis ışığında sohbet ve yapılan dua ile program sona erdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 19:31
Arıtlılar Kahvede Buluştu
Bartın Arıt Köyünde kahvehane sohbet programı gerçekleştirildi.
GÜNCEL
31 Mayıs 2024 - 19:31